Coşkun Orijinal Egzost Sistemleri

Coşkun Orijinal Egzost Sistemleri
Coşkun Orijinal Egzost Sistemleri
,

Coşkun Egzoz 1997 yılında Sakarya Dörtyol Sanayi Çarşısı Arifiye Yolu Üstü EGZOZ sistemleri alanında faaliyete başlamıştır. Sakarya ve çevre bölgelerde sektöründe ilkleri başaran COŞKUN EGZOZ teknolojiyi yakından takip ederek komple  egzoz sistemleri konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalıştığımız firmalar en ileri teknolojileri kullanılarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. İşletmemizin ilk günden beri temel prensiplerinden birisi teknolojiye yatırım yapmak olmuştur.

Firmamız Türkiye’de ve Dünya’da kendini kanıtlamış (OEM)ORİJİNAL EGZOZ EKİPMANLARI. markaları bünyesinde barındırmaktadır. MATAY EGZOZ Ana Bayii- Yetkili Servisi ,ve diğer (Bosal,KALE, Egsan, AES, Steel, Arslan, Lionfire ) Egzoz Sistemleri ile ortak çalışmaktadır.

Kimsayal ürünler olarak   TUNAP.ANA BAYİİ- BERNER vs. dünya markaları ile ortak çalışmaktayız.

ISO/TS 16949-belgesi-Kaliteye verilen bu önemin yanısıra çevreye verilen önemin bir sonucu olarak ISO 14001 belgeli ürünler  ile hizmet  vermekteyiz.

Coşkun Egzoz Sistemleri müşterilerine ve topluma hizmet verirken kalite, çevre, güvenlik, sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve buna bağlı yasal mevzuata riayet etmeyi şirket prensibi olarak kabul etmiştir

http://www.coskunegzoz.com
0264 291 05 50
0533 262 05 78
info@coskunegzoz.com
Dörtyol Sanayi Çarşısı Arifiye Yolu Köşebaşı 3 Nolu Sok. No:39 Adapazarı
https://www.facebook.com/coskunyigitalp.coskunegzoz

İlan Sahibine mesaj gönder

Coşkun Orijinal Egzost Sistemleri